Hakkımızda

 • Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

  • 2020-07-18

  KOMBİ TAMİRATLARINIZ İÇİN UZMAN KADRO

  Kombi arızalarınız için her türlü donanıma, bilgiye ve beceriye sahip olan teknisyenlerimiz, bakım işlemlerindeki başarıları ile de göz doldurmaktadır. Kombi ile ilgili her türlü sorununuzu sadece, üç yollu vana, gaz valfi gibi kombi cihazını oluşturan parçalrın biri veya bir kaçı arızalandığında asla endişelenmeyin. Elinizin altında bulunan telefon ile biz aramanız atacağınız ilk adımdır.ece bizim firmamızla iletişime geçerek gerçek anlamda sonlandırabilirsiniz. Merkez Servis bu konuda kendine güveniyor ve daha önceden yağmış olduğu başarılı işlemleri size referans olarak sunuyor.

  Bakımlı kombi, en verimli kombi cihazıdır. Periyodik temizlik ve genel kontrollerinizi aksatmadan yaptırırsanız emin olun ki ihtiyaç duyduğunuz anda hiç bir sorunla karşılaşmadan kullanım sağlarsınız. Özellikle kış günleri kombi cihazınızın bozulması sizlere kabus yaşatacaktır.

  Ayrıca merkez servis güvencesi ile kombi yedek parçalarına da kolaylıkla ulaşabilir, temin etmek istediğiniz yedek parçalar için bizinle temas kurabilirsiniz. Kombi baca fanı en çok bozulan parçalardandır. Keza ana kart da sık sık bozulan bir diğer parçalardandır. Sirkülasyon pompası, sensör, üç yollu vana, gaz valfi gibi kombi cihazını oluşturan parçalrın biri veya bir kaçı arızalandığında asla endişelenmeyin. Elinizin altında bulunan telefon ile biz aramanız atacağınız ilk adımdır.

  Kombi gaz kaçaklarınız için de hizmet veren personellerimiz, sorunun kaynağını bularak anında müdahaleler gerçekleştirmektedir. Tabii ki öncelikle Alo 187 ile irtibata geçmek en güvenilir yoldur.

  ŞOFBEN BAKIMLARI DİKKAT İSTER

  Merkez Servis olarak şofben tamirat, bakım, onarım ve yedek parça temini gibi işleriniz için de siz değerli ankara halkı sakinlerine hizmet vermekteyiz. İşletmemiz şofben tamiratları konusunda engin deneyimlere sahiptir. Aynı şekilde ev veya iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz şofben ürünleriniz için yedek parça teminini yine firmamız tarafından karşılayabilirsiniz.

  Doğal gaz ile çalışan şofben cihazlarının dikkatli ve titiz kullanımı şarttır. Bunun için ürünü iyice tanımak gerekir. Kullanım kılavuzları bu konuda yardımcı olabilmektedir. Ayrıca ilk kurulumdan sonra yetkili servis elemanları ile iletişim kurarak garanti belgelerini onaylatmak gerekir.

  Bu işlem uzun yıllar, sorunsuz ve problemsiz şofben kullanımının da anahtarıdır. Ayrıca sağlık açısından da olumsuzluk yaşamamak için yukarıda saydığımız hususlara oldukca fazla dikkat etmek gerekir. Her türlü şofben arızanızı yetenekli, sertifikalı ve tecrübeli ustalarımıza yaptırarak rahat edebilirsiniz.

  YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ KLİMA ÜRÜNLERİDİR

  Merkez servis çatısı altında hizmet verdiğimiz bir diğer ürün de klima cihazlarıdır. Bu ürünler özellikle yaz aylarında hayatımızı oldukca fazla kolaylaştırır. Sıcak ve nemli havanın bize zarar vermesini, yaşantımızı ve gündelik periyodumuzu etkilememesi için ev ve iş yerlerimizde klima kullanırız

  Fakat bu ürünlerde de bakım işlemi olmazsa olmazdır. Tavsiye edeceğimiz dönem yaz aylarının hemen öncesidir. Tabi ki yaz kış kullanım yapılıyorsa yaz dönemi sona ermesinin hemen akabinde, yani sonbahar aylarında kış dönemi hazırlığı olarak bakım yaptırmamız şarttır. Merkez Servis olarak ankara bölgesinin neresinde olursanız olun klima bakımı için bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

  Sadece bakım değil, montaj, tamirat ve diğer işlemleriniz için de bizi tercih edebilir, işlerimizin ne denli kaliteli ve kusursuz olduğunu tecrübe edebilrsiniz. Klima montajı bilgi birikimi ve deneyim olmazsa iyi sonuç vermez. Öncelikle cihazın kapasitesi, nereye kurulabileceği, nerede en yüksek verim alınabileceği ölçülerek işlem yapılmalıdır.

  Ezbere takılan klima cihazları faydadan çok zarar verebilir. Biz, Ankara Merkez Servisi olarak bu konuda kendimize ve ustalarımıza güveniyoruz. Bu güne kadar yapmış olduğumuz işlemler de bunun ispatıdır. Ayrıca elektronik arızalarınız için de klima bölümü ersonellerimiz sizlere hizmet vermekte, işlerinizi en kısa ve makul sürelerde bitirmektedir.

  TELEVİZYON ARIZALARINIZ SİZİ ENDİŞELENDİRMESİN

  Merkez Servis bünyesinde işlem yapılan bir diğer ürün de televizyon cihazlarıdır. Evlerimizde, iş yerlerimizde, restaurantlarda, AVM lerde kısaca hayatımızın her noktasında bulunan televizyonlarınız için etkili, kalıcı ve güvenilir çözümler firmamız tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

  Plazma, Led, Tüplü ve diğer televizyon cihazlarınız için hizmet merkezimiz aralıksız çalışmaktadır. Ustalarımız onarımlarını genellikle ürünün bulunduğu yerde yapmaktadır. Küçük bir olasılık olsabile bazı durumlarda televizyon cihazlarınızın atölyemize gelerek bakıma girmesi gerekebilir.

  Bu durumda Merkez Servis çalışanlarının ilk yapacağı iş sizin onayınızı almaktır. İzin vermediğiniz müddetce tamirat başlatılmaz. Atölyemize gelen televizyon cihazınız mümkün olan en kısa sürede onarım işlemine girerek sorunlarından arındırılır ve tekrar bulunduğunuz yere getirilerek montajı yapılır.

  Merkez Servis olarak mobil araçlarımız ile ankara bölgesinin her ilçesi ve her semtine kaliteli hizmet götürmek için canla ve başla çalışmaktayız. . Mevsim şartları, hava durumu, günün hangi saati veya ne durumda olursanız olun mutlaka bizi arayarak sorununuzu iletiniz. size destek olacak bir ekip mutlaka bünyemizde hazır beklemektedir.

  Ödemelerinizi nakit paranız olmasa da kolayca yapmanız için mobil pos cihazlarımızı devreye soktuk. Tamiratını bitiren personellerimize kredi kredi kartı ile ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Kolaylıkla yaprıracağınız bu işlem, sizlere de rahatlık sağlayacaktır.

  Eşsiz yedek parça depomuz da siz değerli Ankara sakinlerinin emrindedir. Bulamadığınız, ulaşamadığınız ama gereksinim duyduğunuz tüm malzemelere bizimle iletişime geçerek kavuşabilirsiniz. Gerek kombi, gerekse şofben veya klima ürünleri ile ilgili her türlü parçayı firma personellerimize ileterek temin edebilirsiniz.

  Ankara bölgesinde yaklaşık olarak 25 yıldır faaliyet gösteren işletmemiz her koşulda önceliğini müşteri memnuniyetine vermiştir. Güler yüzlü ve saygılı personellerimiz, tamirat, tadilat veya montaj esnasında sizlerin isteği doğrultusunda hareket etmektedir. Sizi sıkacak, üzecek veya zor durumda bırakacak hiç bir işlem, firma personellerimiz tarafından yapılmaz.

  Kim olduğunu bilmediğiniz, tanımadığınız, ustalığından emin olmadığınız, hatta usta olduğunu iddia eden, ama bunu ispatlayamayan kişilere asla kombi, klima, şofben, televizyon ve diğer elektronik eşyalarınızı teslim etmeyiniz. Sonuçları ağır olan, sizi mağdur edebilecek ve hatta geri dönülmesi imkansız durumlarla karşılaşabilirsiniz.

  Hatta üzülerek söyleyebiliriz; onartmak isteyeceğiniz ürününüzün bile kullanılamaz duruma gelmesine neden olabilirsiniz. Ankara Merkez Servis adı ile hizmet veren işletmemize her türlü işleminizi garantili ve gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Bizler, her zaman sizlerin memnun kalacağı işlere imza atmak için çalışmaktayız. Gereksinim duyduğunuz anda bize ulaşmak için hiç gecikmeyin. Hemen arayarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın